Multimedia

DZIEŃ OTWARTY W AKADEMII ŚLĄSKIEJ

27. 03. 2024 r. uczniowie klas 1aT, 2aT, 3T, 4T w ramach współpracy z Akademią Śląską w Katowicach brali udział w Dniu Otwartym Uczelni. Podczas pobytu w jej siedzibie uczestniczyli w warsztatach, pokazach oraz zwiedzali Akademię. W tym uroczystym dniu zostały przeprowadzone dla nich zajęcia edukacyjne z modelowania, a także ze skanowania i drukowania 3D. Uczniowie poszerzyli swoją wiedzę i umiejętności, z czego byli bardzo zadowoleni. Podczas przerw aktywnie spędzali wolny czas, grając w gry komputerowe na konsoli i VR oraz sprawdzając swoje możliwości w konkursach przeprowadzanych w obiekcie. Na zakończenie bardzo udanego wydarzenia zostaliśmy zaproszeni na kolejne imprezy organizowane dla naszej szkoły. Dziękujemy Gospodarzom Akademii Śląskiej za wspaniałe przyjęcie uczniów i nauczycieli ZSTiZ. Już odliczamy czas do następnego spotkania z Waszą Uczelnią.