Multimedia

Otwarcie nowej pracowni polonistycznej

Wiosenne zmiany... Od środy możemy cieszyć się nową i zmodernizowaną pracownią polonistyczną. W uroczystości otwarcia pracowni uczestniczyli: Pan Daniel Beger - Prezydent Miasta Świętochłowice, Pani Dorota Leszczyńska - Dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty. Uczniowie będą mogli uczyć się w nowoczesnej i estetycznej sali, która zachwyca wszystkich. Nawet mała zmiana w otoczeniu szkolnym sprawia młodzieży radość, a nas motywuje do dalszych działań. W ostatnich czterech miesiącach to już druga pracownia, która została wyremontowana i wyposażona w nowe ławki i segmenty meblowe. Wychowankowie zadają teraz jedno pytanie: ,,Która pracownia zostanie odnowiona w najbliższej przyszłości?” My już znamy odpowiedź na to pytanie. Zapewniamy, że będziecie mile zaskoczeni. Dziś zobaczcie zdjęcia zrobione w dniu otwarcia pracowni polonistycznej.