Multimedia

Świętochłowickie szkoły ponadpodstawowe rozwijają skrzydła

Nasze szkoły ponadpodstawowe rozwijają skrzydła, podejmując kolejne działania z uczelniami wyższymi w województwie. Wczoraj prezydent miasta Świętochłowice Daniel Beger uczestniczył w podpisaniu listu intencyjnego i porozumienia o współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Technicznych i Zawodowych Świętochłowice i Akademią Górnośląską w Katowicach. To już kolejna tego typu umowa w mieście Świętochłowice. Uczniowie będą mogli dzięki temu brać udział w ciekawych wykładach, warsztatach i zajęciach laboratoryjnych, nauczyciele w konferencjach i szkoleniach, a cała społeczność szkolna ma szansę rozwijać się pod okiem uczelni i czerpać inspirację do działań. Jestem przekonany, że to świetny krok ku jeszcze lepszej przyszłości naszych placówek.